26.5 C
Kaunas
2024 / 07 / 15

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai – kas tai ir kaip išsirinkti tinkamiausią?

Ar jau skaitėte?

Skaitomiausi

Nuolat besikeičiantys Lietuvos orai jau seniai nieko nebestebina – tai tapo neatsiejama mūsų kasdienybės dalimi. Ne išimtis ir atėjusi vasara – ilgus vakarus vis dažniau norisi leisti terasose, tačiau tam kelią neretai užkerta atvėsę orai. Laimei, šių dienų technologijos leidžia atrasti būdų, padedančių prie tokių situacijų prisitaikyti. Vartotojams jau gerai pažįstamas prekių ženklas „Tunabone“ pristato naują ir pažangų prietaisą, leisiantį mėgautis ilgais vakarais, nepaisant lauko temperatūros. Vos tik pasirodę rinkoje, infraraudonųjų spindulių šildytuvai netruko būti tituluojami vienu geidžiamiausių kiekvienų namų pirkiniu.

- Reklama -

Ekonomiškesnis būdas šildytis

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai, palyginti su kitomis šildymo sistemomis, yra gerokai ekonomiškesni ir padedantys taupyti energiją. Taip yra todėl, kad jie šilumą skleidžia ne į orą, o sienoms, grindims ir kitiems patalpoje esantiems daiktams. Tai reiškia, kad infraraudonaisiais spinduliais šildomas ne oras, o paviršiai, kurie vėliau patys spinduliuoja šilumą. Toks būdas reikalauja žymiai mažiau energijos norimai temperatūrai palaikyti, todėl šis prietaisas padeda sutaupyti ir užtikrina greitesnį šilumos pasklidimą po patalpą.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai.

Dar vienas tokių įrenginių pliusas yra tai, kad jais galima šildyti tiek uždaras patalpas, tiek ir atviras lauko erdves. Būtent dėl to infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra puikus pasirinkimas terasoms ar balkonams. Jie vėsiais vakarais leis ilgiau mėgautis grynu oru, suteiks terasai šilumos ir jaukumo.

Pritaikyti kiekvieno poreikiams

Atsižvelgiant į terasos dydį ir pageidaujamą interjero dizainą, „Tunabone“ siūlo rinktis iš trijų šildytuvų variantų. Jų asortimente galima rasti pakabinamus, sieninius ir pastatomus infraraudonųjų spindulių šildytuvus. Pakabinamą variantą siūloma rinktis tiems, kurių terasos plotas siekia nuo 8 iki 20 kv. m. Toks modelis itin patogus, kai patalpoje mažai erdvės, todėl pakabinus jis neužims papildomos vietos ir niekam netrukdys. Sieninio šildytuvo apšildomas plotas siekia nuo 10 iki 25 kv. m, todėl toks variantas puikiai tiks didesnių terasų savininkams. Na, o tiems, kurie nenori jokių montavimo darbų, rekomenduojama rinktis pastatomą šildytuvą, kurį nesunkiai galima pastatyti bet kurioje vietoje, o ją kada tik panorėjus keisti pagal poreikį.

Visi „Tunabone“ infraraudonųjų spindulių šildytuvai gali būti lengvai per atstumą valdomi nuotolinio valdymo pulteliu, reguliuojant jų šilumos lygį. Visuose šildytuvuose įtaisyta IP45 arba IP55 apsauga nuo stambių dulkių ir vandens srovės, tai reiškia, kad prietaisai gali būti drąsiai naudojami lauko sąlygomis.

Kadangi infraraudonųjų spindulių šildytuvai skleidžia šviesą, vakarais jie suteikia ne tik šilumos, bet ir jaukumo. Priklausomai nuo norimo išgauti šviesos atspalvio galima rinktis iš 1000 K arba 2400 K modelių. Šildytuvuose naudojama trumpųjų arba vidutinių infraraudonųjų spindulių šildymo technologija. Pasitelkiant ją, šildytuvai įkaista palengva, o vėjas neturi didelės įtakos šilumos sklaidai, todėl jie puikiai tinka atviroms ar pusiau dengtoms erdvėms.

- Reklama -

Saugūs tiek žmogui, tiek aplinkai

Infraraudonųjų spindulių šildymo technologija yra saugi tiek žmonėms, tiek ir mus supančiai aplinkai. Ji neturi trūkumų, kurie būdingi tradiciniam konvekciniam šildymui – oro maišymasis su dulkėmis, oro sausėjimas ar netolygus šilumos pasiskirstymas. Šie šildytuvai skleidžia infraraudonuosius spindulius, kurie užtikrina vienodą temperatūrą visoje patalpoje.

Vartotojus maloniai nustebinti turėtų ir tai, kad šie įrenginiai neskleidžia jokio nemalonaus kvapo ar dūmų, todėl į aplinką nėra išskiriamas anglies monoksidas. Jie taip pat gali būti naudingi žmonėms, kuriuos kankina alergijos. Kitaip nei įprastiniai šildytuvai, kurie pučia oro srautą, šie prietaisai nesukelia jokių dulkių.

Dėl šių priežasčių infraraudonųjų spindulių šildytuvus rinktis turėtų ne tik tie, kuriems rūpi jų pačių ir aplinkos gerovė, tačiau ir tie, kurie nori sutaupyti. Jie užtikrina greitesnį ir efektyvesnį šilumos pasiskirstymą, yra itin paprastai naudojami bei nereikalauja daug priežiūros. Dėl savo universalaus dizaino, infraraudonųjų spindulių šildytuvai puikiai įsilies į bet kokią erdvę – idealiai tiks tiek terasose, balkonuose, tiek naudojimui lauko kavinėse ar uždarose patalpose.

spot_img
spot_img

Rekomenduojame

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img