26.5 C
Kaunas
2024 / 07 / 15

Horoskopai balandžio 30 dienai

Ar jau skaitėte?

Skaitomiausi

AVINAS
Apsirenkite naujais drabužiais, susitvarkykite darbo vietą, atnaujinkite senus ryšius. Pasiruoškite gerokai padidėjusiam darbo krūviui. Nebijokite imtis iniciatyvos tiek tarnyboje, tiek asmeniniuose santykiuose.

- Reklama -

JAUTIS
Nors ir nerodysite entuziazmo, kolegos nuspręs, kad idealiai tinkate naujajam darbui. Patirsite, kad atlyginimas už sunkų darbą yra dar daugiau darbo… Neeikvokite jėgų stengdamasis įtikti – jus išgelbės tik atsargumas ir apdairumas.

DVYNIAI
Dėl priimto klaidingo sprendimo jausitės labai nesaugiai. Savo galimybes tirkite atsargiai, judėkite iš lėto. Jums tikrai reikia pabūti vienam, ramiai įvertinti savo jausmus ir norus.

VĖŽYS
Visa, kas taip vargino ir rodėsi nepaprastai nuobodu, šiandien bus paprasta ir linksma daryti. Pasinaudokite gera proga sėkmingai baigti visus senus darbus. Verčiau venkite politikos ar kitokios visuomeninės veiklos.

LIŪTAS
Stenkitės būti paslaugus ir malonus – kolegai, bičiuliui ar šeimos nariui šiandien jūsų dėmesys gali būti ypač reikšmingas. Parašykite laiškutį senam draugui, pasikvieskite bendradarbį pietų, pagaliau nupirkite gėlių mylimai moteriai!

MERGELĖ
Jokios prasmės šiandien virti savo sultyse. Tebūnie kas galvoje, tas ir ant liežuvio. Diskutuokite, dalinkitės nuomonėmis ir idėjomis. Šiandien netgi atsitiktinis praeivis yra jūsų draugas ir dėmesio vertas pašnekovas.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS
Šiandien pagaliau galite sulaukti tinkamo atpildo už ilgą ir sunkų darbą. Tie, kas juokėsi iš jūsų, šįkart turės užsičiaupti. Galite turėti puikių progų teisti kitus. Būkite teisingas ir taktiškas.

SKORPIONAS
Nekreipkite dėmesio į įkyrias smulkmenas. Būtų beprasmiška daryti iš musės dramblį ir dėl to susigadinti nuotaiką. Būkite protingas ir stenkitės išvengti kovos. Jūsų laukia netekčių metas.

ŠAULYS
Netinkamas metas plaukti prieš srovę. Kol kas mokėkite pasitenkinti tuo, ką turite. Iš ryto vairuodamas automobilį jokiu būdu neviršykite greičio, kad ir kaip skubėtumėte.

OŽIARAGIS
Raskite laiko perskaičiuoti savo pinigus. Gali tekti gerokai apriboti išlaidas. Pasiieškokite paprastų, nieko ar nedaug kainuojančių pramogų. Jos suteiks ne ką mažesnį malonumą nei tos, kurias galima nusipirkti.

VANDENIS
Šiandien daug laiko praleisite priiminėdamas ir užimdamas svečius, gal net atvykusius tikrai iš toli. Pasistenkite padaryti gerą pirmą įspūdį. Vakaras nepastebimai prabėgs linksmoje kompanijoje.

ŽUVYS
Nesitikėkite būti suprastas iš pusės žodžio. Padėtis pernelyg paini, kad būtų galima kalbėti mįslėmis. Jūsų klauso, bet ne itin atidžiai, todėl kalbėkite aiškiai ir suprantamai.

Tai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!

 
spot_img
spot_img

Rekomenduojame

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img