17.6 C
Kaunas
2024 / 06 / 13

Apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas teikianti įmonė įtariama nuslėpusi 280 tūkst. eurų, nelegaliai įdarbinusi ukrainiečius

Ar jau skaitėte?

Skaitomiausi

Klaipėdos apskrityje veikiančios apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas teikiančios bendrovės direktorius įtariamas į apskaitą neįtraukęs ne mažiau kaip 280 000 eurų grynųjų pinigų, gautų už suteiktas paslaugas. Galimi nusikaltimai buvo padaryti 2022-2024 m.

- Reklama -

Neįtraukus pinigų į apskaitą, į valstybės biudžetą buvo nesumokėta ne mažiau kaip 83 000 eurų mokesčių, antradienį pranešė Klaipėdos apskrities policija.

Iliustracinė nuotrauka iš socialinių tinklų.

Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai vadovauja Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnų atliekamam ikiteisminiam tyrimui dėl neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimo, apgaulingo apskaitos tvarkymo bei turto pasisavinimo.

Įtariama, kad Klaipėdos apskrityje veikiančios bendrovės, užsiimančios apgyvendinimo ir maitinimo paslaugomis, direktorius, veikdamas bendrai su pavaduotoja, į nusikalstamą veiką įtraukė įmonės darbuotojus.

Pranešimai apie įtarimus įteikti 3 įtariamiesiems, jiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti. Įtariamųjų turtui taikytas laikinas nuosavybės teisių apribojimas, šio turto vertė – 328 000 eurų.

Be to, įtariama, kad vienoje iš apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų galėjo dirbti oficialiai neįdarbinti darbuotojai, Ukrainos piliečiai.

- Reklama -

Procesinių prievartos priemonių metu rasta nežymėtų ir pasibaigusio galiojimo terminais pažymėtų maisto produktų. Į pagalba pasitelkti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbuotojai.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Ingrida Steniulienė (ELTA)

 

spot_img
spot_img

Rekomenduojame

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img